Strona WWW


GRAFIK KONSULTACJI DORADCÓW METODYCZNYCH I NAUCZYCIELI KONSULTANTÓW
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
L.P. Imię
i nazwisko
Przedmiot Telefon, e-mail Miejce konsultacji
Dzień
i godzina
NAUCZYCIEL KONSULTANT
           
1 Renata Jankowska-Nowak Psychologia 41-378-18-56
r.jankowska-nowak@busko.internetdsl.pl
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
w Busku-Zdroju
(Sala nr A 21)
Wtorek
945-1030
NAUCZYCIELE DORADCY METODYCZNI
2 Ewa Charczuk Język angielski 41-378-18-56
e.charczuk@busko.internetdsl.pl

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
w Busku-Zdroju
(POKÓJ NAUCZYCIELSKI, BUDYNEK A)
Wtorek
1010-1055
3 Barbara Galant Historia 41-378-18-56
b.galant@busko.internetdsl.pl

I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki
w Busku-Zdroju
(SALA NR 20 ŁĄCZNIK)


Poniedziałek
920-1005


4 Agnieszka Kaszewska

Bibliotekoznawstwo i informacja naukowo-techniczna, pedagogika lecznicza oraz oligofrenopedagogika
41-378-18-56
a.kaszewska@busko.internetdsl.pl
Zespół Szkół Specjalnych
w Busku-Zdroju
(BIBLIOTEKA)

Piątek
800-845
5 Anna Kosela Biologia 41-378-18-56
a.kosela@busko.internetdsl.pl

I Liceum Ogólnokształcące
im. T. Kościuszki
w Busku-Zdroju
(SALA NR 3, STARY BUDYNEK)

Czwartek
1400-1445

6 Irena Sobieraj Geografia,
Pedagogika opiekuńcza
41-378-18-56
i.sobieraj@busko.internetdsl.pl

Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych
w Busku-Zdroju
(SALA 58)

Poniedziałek

1500-1545

7 Anna Śledzik Pedagogika opiekuńcza, oligofrenopedagogika, pedagogika lecznicza 41-378-18-56
a.sledzik@busko.internetdsl.pl

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niepełnosprawnych Ruchowo
w Busku-Zdroju
(PINTERNAT - POKÓJ WYCHOWAWCÓW)

Środa
800-845
8 Katarzyna Tometczak-Morus Matematyka 41-378-18-56
k.tometczak-morus@busko.internetdsl.pl

I Liceum Ogólnokształcące
im. T. Kościuszki
w Busku-Zdroju
(POKÓJ NAUCZYCIELSKI)
Piątek
1105-1150
9 Teresa Wójcik Język polski 41-378-18-56
teresa.wojcik68@gmail.com

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niepełnosprawnych Ruchowo
w Busku-Zdroju
(SALA NR 9)
Poniedziałek
1400 – 1445

NAUCZYCIELE DORADCY METODYCZNI POWOŁANI PRZEZ WÓJTÓW

I BURMISTRZÓW

10 Anna Masłowska Biologia
i przyroda
41-378-18-56
a.maslowska@busko.internetdsl.pl

Zespół Placówek Oświatowych nr 1
w Busku-Zdroju
(SALA NR 8)
Poniedziałek
1430-1515
11 Lidia Soja Edukacja wczesnoszkolna 41-378-18-56
l.soja@busko.internetdsl.pl

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiślicy
(POKÓJ NAUCZYCIELSKI)
Czwartek
900-945
12 Wojciech Wojtaś Historia 41-378-18-56
w.woj@gazeta.pl

Gimnazjum nr 1
w Pińczowie
(BIBLIOTEKA)
Czwartek
1200-1245


Aktualizowano: 08.10.2016r.